Key Account Manager
woj: wielkopolskie, lubuskie, zachodnio–pomorskie

Sylwia Duk

tel.: +48 519 322 958

e-mail.: s.duk@bdaesthetic.com

Biuro

tel.: +48 515 227 392

e-mail.: biuro@bdaesthetic.com

Key Account Manager
woj: pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie,
woj. kujawsko-pomorskie

Marzena Jaśkiewicz

tel.: +48 881 339 288

e-mail.: m.jaskiewicz@bdaesthetic.com

Biuro

tel.: +48 515 227 392

e-mail.: biuro@bdaesthetic.com

Key Account Manager
woj. mazowieckie, woj. podlaskie

Maciej Knechciak

tel.: +48 733 509 196

e-mail.: m.knechciak@bdasthetic.com

Lena Zielińska

tel.: +48 733 509 216

e-mail.: l.zielinska@bdaesthetic.com

Biuro

tel.: +48 515 227 392

e-mail.: biuro@bdaesthetic.com

Key Account Manager
woj. mazowieckie, woj. łódzkie

Katarzyna Wial

tel.: +48 519 322 959

e-mail.: k.wial@bdaesthetic.com

Biuro

tel.: +48 515 227 392

e-mail.: biuro@bdaesthetic.com

Key Account Manager
woj. lubelskie

Grzegorz Golec

tel.: +48 507 201 526

e-mail.: g.golec@bdaesthetic.com

Biuro

tel.: +48 515 227 392

e-mail.: biuro@bdaesthetic.com

Key Account Manager
woj. małopolskie, woj. podkarpackie,
woj. świętokrzyskie, woj. śląskie

Anna Kuras

tel. +48 733 509 225

e-mail.: a.kuras@bdaesthetic.com

Biuro

tel.: +48 515 227 392

e-mail.: biuro@bdaesthetic.com

Key Account Manager
woj. dolnośląskie, woj. opolskie,

Anna Styrzyńska

tel.: +48 733 509 227

e-mail.:a.styrzynska@bdaesthetic.com

Biuro

tel.: +48 515 227 392

e-mail.: biuro@bdaesthetic.com

CAŁA POLSKA

 

Malgorzata Kaczmarczyk

tel.: +48 515 227 392

 

BD Aesthetic Sp. z o.o.,
Ul.Modlińska 335e, 03-151 Warszawa

NIP 957 10 57 110, REGON 221422514

tel.: +48 22 290 68 70, e-mail: biuro@bdaesthetic.com

www.bdaesthetic.com